Inżynier budowy z branży sanitarnej

METROLOG SP. Z O.O. - czołowy producent kompaktowych węzłów cieplnych na rynku polskim, oferujący kompleksową realizację inwestycji z zakresu energetyki cieplnej, a także budowy systemów uzdatniania wody, prowadzi rekrutacje na stanowiska:

INŻYNIER BUDOWY Z BRANŻY SANITARNEJ

Miejsce pracy: Metrolog Sp. z o.o. CZARNKÓW, a także obszar prowadzenia inwestycji

OFERUJEMY:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• współpracę w przyjaznej atmosferze w gronie profesjonalistów,
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
• udział w kursach i szkoleniach,
• atrakcyjny system wynagrodzeń – System Premiowy, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

WYMAGANIA:

• wykształcenie wyższe techniczne – inżynierskie z zakresu inżynierii sanitarnej,
• obsługa pakietu MS Office, Outlook,
• prawo jazdy kat. B,
• mile widziana znajomość programu AutoCAD,
• gotowość do wyjazdów służbowych- możliwość prowadzenia i koordynowania kontraktów na terenie całej Polski – woj. Wielkopolskie, kujawsko – pomorskie, lubuskie,
• bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, dyspozycyjność.

OBOWIĄZKI

• nadzór nad realizacją robót zgodnie z dokumentacją techniczną, uzgodnieniami
z klientem, wymogami Prawa Budowlanego oraz zawartą umową,
• ustalanie szczegółowego zapotrzebowania dla realizacji zamówienia na materiały, urządzenia i sprzęt,
• uzgodnienie harmonogramu dostaw niezbędnych materiałów i urządzeń,
• zarządzanie na budowie stanami magazynowymi,
• udział w przygotowywaniu ofert przetargowych,

Podania należy kierować na adres mailowy: Skontaktuj się przez formularz lub składać bezpośrednio w siedzibie Spółki ul. Kościuszki 97 w Czarnkowie. W udostępnionych dokumentach rekrutacyjnych, prosimy o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

‌ Czarnków ›› UL. KOŚCIUSZKI 97

Data dodania: 27/06/2023